Kolejne "Walentynki" wypadną w sylwestra


Film "Walentynki" nie wszedł jeszcze na ekrany kin, a pewni sukcesu producenci już teraz planują jego sequel w gwiazdorskiej obsadzie.

Reaktywowała się grupa Atari Teenage Riot. Twórcy digital hardcore'a zapowiedzieli dwa koncerty i nowy singel. Perfekcyjne Oceana i Julia Kamińska, świetna Katarzyna Glinka oraz bardzo dobrzy technicznie Artur Barciś oraz Piotr Szwedes. Świąteczny odcinek "Tańca z gwiazdami" upłynął pod znakiem samby i walca. Z programem pożegnali się Ola Szwed oraz Robert Rowiński. Rihanna "Rated R", UniversalPlakaty, zdjęcia i fotosy z filmów Romana Polańskiego prezentujące dorobek wybitnego polskiego artysty - wśród nich filmowe eksponaty prezentowane publicznie po raz pierwszy - znajdą się na wystawie "Roman Polański. Aktor. Reżyser", przygotowanej przez łódzkie Muzeum Kinematografii. "Saga prastarej puszczy" Bożeny i Jana Walencików została nagrodzona Srebrną Nagrodą Magnolii na gali ogłoszenia nagród dla filmów dokumentalnych 16. Międzynarodowego Festiwalu Programów TV w Szanghaju. "Zapiski z życia na terytorium wroga" to trzeci hiphopowy, a dziesiąty w ogóle, długogrający album Dużego Pe.

19 lutego ukaże się na polskim rynku płyta "Sound Shaker", zawierająca remiksy piosenek m.in. Kayah, Marii Peszek, Natalii Kukulskiej oraz Sofy. Autorami miksów są tacy producenci i didżeje, jak: Smolik, Rawski, Envee oraz Matt Kowalsky.

W najbliższą sobotę, 17 kwietnia o godz. 20.30, w Bazylice oo. Franciszkanów w Krakowie odbędzie się koncert w hołdzie ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem. Chociaż Hollywood - zdaniem gwiazd - dyskryminuje starsze kobiety, to mająca 60 lat Meryl Streep wciąż dostaje role w dużych produkcjach. Jak ona to robi?

Ben Stiller, odkąd dziewięć lat temu rozbawił publiczność jako Zoolander, regularnie zapowiada powrót niegrzeszącego bystrością modela. Wygląda na to, że tym razem sequel jego komedii powstanie naprawdę. Przesłodzona Hania z "M jak miłość" czy roztrzepana dziewczyna Kilera, a może lodowata Anna z "Komornika"? Które z wcieleń Małgorzaty Kożuchowskiej bardziej jej odpowiada? Co lubi robić po pracy? O czym marzy? Czy ma jakieś tajemnice? Już w sobotę od godz. 9.50 sami będziecie się mogli o to zapytać - na czat.onet.pl. Zapraszamy! 8 stycznia 1935 roku urodził się król rock'n'rolla Elvis Presley. Gdyby żył, w piątek skończyłby 75 lat.Zespół Sugarland znalazł się na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. Grupa Saxon znalazła tymczasowe zastępstwo za basistę Nibbsa Cartera, który zrezygnował z udziału w trasie koncertowej, aby zająć się chorą żoną. Główną nagrodę konkursu World Press Photo 2009 otrzymał w piątek Włoch Pietro Masturzo za zdjęcie z protestu w Iranie.

Grób nad Monroe bez właściciela


Sprzedaż grobu znajdującego się bezpośrednio nad miejscem spoczynku gwiazdy kina Marilyn Monroe nie doszła w końcu do skutku, bo zainteresowany wycofał swoją ofertę, opiewającą na 4,6 mln dolarów - poinformował we wtorek prawnik sprzedawcy.

Najgorszy akcent Seana Connery'ego


Wymowa Seana Connery'ego w obrazie "Nietykalni" została uznana za najmniej udaną próbę naśladowania obcego akcentu w filmie.

Koncert finałowy XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej


Pierwsza, nieanonimowa polifoniczna msza Guillaume de Machaut "Messe de Notre Dame" z XIV wieku zabrzmiała w sobotni wieczór w ostatnim koncercie XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej "Pieśń naszych korzeni" w Jarosławiu (Podkarpackie).

Gwiazda porno nagrywa płytę


Jenna Jameson, była gwiazda filmów dla dorosłych, zamierza rozpocząć karierę jako wokalistka.

Jopek zaśpiewała dla Muńka


Na solowym albumie Muńka Staszczyka usłyszymy Korę oraz Annę Marię Jopek! Poznaliśmy także listę utworów z tej płyty.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namawianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Odkąd wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes odkąd tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze

biuro http://www.vivalang.com.pl/ Katowice

gabinet specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi również tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne