Kolejne "Walentynki" wypadną w sylwestra


Film "Walentynki" nie wszedł jeszcze na ekrany kin, a pewni sukcesu producenci już teraz planują jego sequel w gwiazdorskiej obsadzie.

Władze USA poinformowały w czwartek (11 marca) o aresztowaniu mężczyzny, który groził w internecie piosenkarzowi Eltonowi Johnowi. Na nowej płycie Kylie Minogue znajdą się prawdziwe hity. Tak przynajmniej twierdzi RedOne, jeden z producentów krążka. "Dziennik na nowy wiek" Józefa Hena, który w środę trafia do księgarń, przedstawia czytelnikowi codzienność pisarza, jego lektury i przemyślenia z lat 2000-2007. "Nie pisałem tego do druku, to zapiski robione dla samego siebie, autentyczne. W nowym wieku czuję się cokolwiek obco" - powiedział Hen.Zwolnienie Romana Polańskiego za kaucją ze szwajcarskiego aresztu nie nastąpi przed poniedziałkiem - powiadomił w piątek, 27 listopada, rzecznik ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli. Dodał, że kaucja w wysokości 4,5 mln franków (3 mln euro) nie została jeszcze wpłacona. W rejonie warszawskiego lotniska Bemowo powoli robi się tłok. Gromadzą się tu już fani Madonny, oczkujący na jej wieczorny koncert. Od godz. 17 posiadacze biletów mają być wpuszczani na płytę lotniska. Bilety są jeszcze w sprzedaży - u koników. David Tennant i Kelly MacDonald wystąpią w komedii romantycznej "The Decoy Bride".

Popularne stają się utyskiwania na wokalnych uczestników programu "Mam talent". Jest ich ponoć za dużo i wypaczają sens show. Tymczasem za granicą wokaliści w "Mam talent" dominują i nikt z tego powodu nie drze szat.

Gwiazdy wystąpią razem w filmie "Waco". Samochody, napoje, kosmetyki - te i wiele innych produktów "gra" w polskich filmach i serialach, mimo że pojęcie lokowania produktu (ang. product placement) nie funkcjonuje do tej pory w polskim prawie. Do końca roku tę formę reklamy, wbrew protestom wydawców prasy zalegalizować ma nowelizacja Ustawy o Radiofonii i Telewizji.

Janusz Radek w rozmowie z INTERIA.PL polemizuje z głosami twierdzącymi, że w polskim show-biznesie zarabia się za dużo. Pochodzący - wbrew pozorom - z kanadyjskiego Vancouver duet Japandroids we wtorkowy wieczór znacząco podniósł temperaturę w mroźnym Krakowie. Gwiazda pop, Rihanna, leczy obecnie swoje kolano i ego, które ucierpiały podczas jej koncertu we Francji.Najnowsza filmowa część przygód młodego czarodzieja - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - zawierać będzie "bardzo seksowną" scenę, w której grający Harry'ego Daniel Radcliffe wystąpi nago przed filmową Hermioną czyli Emmą Watson. Jon Hamm dołączy do obsady filmu "Sucker Punch". W sobotę, 12 stycznia, odbędzie się I edycja festiwalu "Po godzinach"

Twórca "Lost" o Supermanie?


JJ Abrams jest wciąż zainteresowany stworzeniem kolejnego filmu o jednym z najbardziej popularnych komiksowych bohaterów - Supermanie.

Modernizacja Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej


Blisko 340 tys. książek, 2,5 tys. mkw powierzchni, dwie przestronne czytelnie oraz wypożyczanie książek przez internet - oto nowa oferta Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Uroczyste otwarcie zmodernizowanej placówki odbyło się w środę.

Zaczepki nie zraziły zespołu Muchy


W wywiadzie dla Onet.pl lider formacji Muchy Michał Wiraszko opowiedział o tym, jak członkowie zespołu spotkali się z wyrazami zawiści po sukcesie ich debiutanckiego albumu.

Pusan na Off Plus Camera


Podczas festiwalu Off Plus Camera (16-25 kwietnia) swój jubileusz będzie obchodził Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Pusan, jeden z największych i najbardziej wpływowych festiwali kina azjatyckiego, który w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia.

"Dom zły" już do nabycia na DVD i Blu Ray


Od 1 kwietnia można nabyć na DVD i Blu Ray jeden z najlepszych polskich filmów 2009 roku - "Dom zły" Wojciecha Smarzowskiego.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namawianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Odkąd wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes odkąd tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze

biuro http://www.vivalang.com.pl/ Katowice

gabinet specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi również tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od chwili wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne